KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyertteckning 5552798

nr 555 2798

Blyertteckning

signerad W Feron, studie av kvinna, 48x59

måndag 1 december 2008
kl 17:45:04